Guestbook | Site map | Login | RSS
MENU
KURIKULUM
KOKURIKULUM
BLOG GURU
UNIT ICT
Koko Tingkatan 6

MAJLIS KOKURIKULUM TINGKATAN ENAM

 

Pengerusi                                            En Abu Bakar Sidek bin Kasbi

Naib Pengerusi                                  Pn Hjh Hapidah bt Senong

                                                                               En Zaini bin Ahmad

Guru Kokurikulum                              Pn Zanariah bt Ismail

Bendahari                                            Pn Sumitha a/p Somasekharan

 

9.1          GURU-GURU PENASIHAT PASUKAN BERUNIFORM TG 6 

1.     PENGAKAP KELANA 

Ketua                                      En Md Ayob bin Ab Jabar

                                                           En Yeo U Seet

                                                           Tn Hj Mohd Hashim bin Ismail

                                                           Pn Juliah bt Mohamed Beon

                                                           Pn Faizah bt Ngadiron

 

2.     PBSM 

Ketua                                      Pn Hasnah bt Hassan Bakri

                                                           En Ang Yan Hai

                                                           Pn Sumitha a/p Somasekharan

                                                           Cik Hjh Noraini bt Yop

                                                           Pn Nor Anida bt Umam

 

3      BOMBA 

Ketua                                      En Mazlan bin Ammat

                                                           En Khairul Fadhli bin Abd Kadir

                                                           Tn Hj Mohd Sharifudin Abd Ghani

                                                           Pn Mariati bt Rahmat

                                                           Pn Maimunah  bt Hassan

                                                           Pn Hjh Siti Munawarah bt Sarikin

 

9.2          GURU-GURU PENASIHAT PERSATUAN/KELAB HOBI TG 6 

1.     BAHASA

Ketua                                      Pn Nor Anida bt Umam

                                                           Pn Juliah bt Mohamed Beon

                                                           Pn Mariati bt Rahmat

               

2.     SENI DAN KEBUDAYAAN 

Ketua                                      Pn Maimunah bt Hassan

                                                          Pn Faizah bt Ngadiron

                                                          En Khairul Fadhli bin Abd Kadir

 

3.     SENI VISUAL & ALAM SEKITAR 

Ketua                                      Tn Hj Mohd Hashim bin Ismail

                                                          En Md Ayob bin Ab Jabar

                                                          Cik Hjh Noraini bt Yop

                                                         

4.     REKREASI 

Ketua                                      Tn Hj Mohd Sharifudin b Abd Ghani

                                                          En Mazlan b Ammat

                                                          Pn Hjh Siti Munawarah bt Salikin

                                                          Pn Hasnah bt Hassan Bakri


5.     SAINS & REKACIPTA   

Ketua                                      Pn Sumitha a/p Somasekharan

                                                           En Ang Yan Hai

                                                           En Yeo U Seet

 

6.     MPPU 

Ketua                                     Pn Juliah bt Mohamed Beon

                                                           En Khairul Fadhli bin Abd Kadir

 

 

9.3          GURU-GURU PENASIHAT KELAB PERMAINAN 

1.       FUTSAL 

Ketua                                    En Yeo U Seet

                                                           En Mazlan bin Ammat

                                                           En Md Ayob bin Ab Jabar

 

2.       BOLA JARING 

Ketua                                    Pn Mariati bt Rahmat

                                                          Pn Juliah bt Mohamad Beon

                                                          Pn  Nor Anida bt Umam

 

3.       BADMINTON 

Ketua                                    En Ang Yan Hai

                                                           Tn Hj Mohd Sharifudin b Abd Ghani

                                                           Pn Hasnah bt Hassan Bakri

               

4.       PETANQUE 

Ketua                                    Tn Hj Hashim b Ismail

                                                           Pn Maimunah bt Hassan

                                                          Cik Hjh Noraini bt Yop

 

5.       BOWLING 

Ketua                                    En Khairul Fadhli bin Abd Kadir

                                                          Pn Sumitha a/p Somasekaran

 

6.       CATUR 

Ketua                                    Pn Hjh Siti Munawarah bt Salikin

                                                           Pn Faezah bt Ngadiron